
Ланцюги браслети протиковзання на автомобілі 10шт
2 533 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 5657
- +380 (66) 373-47-28отдел сбыта
- +380 (66) 373-47-28отдел сбыта
Ланцюги (браслети) протиковзання універсальні, посилені (з пружинним замком і з храповым механізмом (тріскачка) Легко встановлюються і надійно фіксуються на колесі автомобіля.
Браслети мають 3 головних переваги перед ланцюгами:
1. Їх можна встановити на колесо вже застряглого автомобіля. Ланцюги ж надівають до поїздки по глибокому снігу або глині.
2. Браслети значно дешевші за ланцюги. Не на шкоду якості, а завдяки абсолютно іншій технології.
3. Браслети надають автомобілю абсолютно інші можливості по прохідності.
Не можете виїхати з колії?
Набридли вічні замети в дворах?
Затяжний і крутий підйом?
У вашого автомобіля немає повного приводу?
Тоді вам точно потрібні -
Ланцюги протиковзання (браслети на колеса) - універсальний і ефективний всесезонное засіб по подоланню бездоріжжя. Проста установка буквально за хвилини і без зусиль, навіть на застряглий автомобіль. Легені, займають мало місця.
Браслети протиковзання виготовляються тільки з
якісних матеріалів:
замок-затиск;
зварний ланцюг - 5мм
стропа-ремень 25мм (двошаровий) - зусилля розриву 1000 кг;
сталевий болт - 6 мм
Придбати браслети протиковзання дуже просто, все що вам треба - це зробити заявку і вказати:
- маркіровку коліс (вказана на бічній стороні шини, наприклад 195/65R15);
- кількість браслетів;
- контактний телефон.
-куда відправляти.
При замовленні 4браслетов в комплект входить: гачок-зачіп для протягування стрічки через диск, інструкція, рукавички, сумка-мішечок для зберігання браслетів.
Також можна замовити браслети в кейсі як подарунковий варіант.
+ Ремкомплект:
запасні ремені - 20грн/шт.;25грн/шт.
Для більшого розміру вартість комплекту трохи збільшиться.
Ціна вказана за 1-н браслет.
Виробник Україна
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид устройства | Браслеты |
| Тип препятствий | Глина, Грязь, Земля, Лед, Преодоление подъемов, Снег |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Применение для | Легковых автомобилей |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Питон |
| Материал устройства | Металл |
| В комплект входит | 1 браслет, 1 цепь |
| Вес одной цепи | 0.8 кг |
| Максимально допустимая ширина колеса | 900 мм |
| Максимальный радиус колес для установки | 415 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 10 " |
| Пользовательские характеристики | |
| Совместимость | универсальные |
| чёрный | чёрный |
| синий | синий |
| Радиус колес для установки | универсальные |
| Серия | универсальные |
| Модель | универсальные |
| Ширина резины/высота профиля | универсальные |
| кількість браслетів в комплекті | 10шт |
- Цена: 2 533 ₴/комплект

