Топ продаж

Скреп 4м пасової для вуликів з натяжним пристроєм (трещетка)
109 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 203117
+380 (66) 373-47-28
отдел сбыта- +380 (66) 373-47-28отдел сбыта
- +380 (66) 373-47-28отдел сбыта
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скреп пасової для вуликів 4 м
виробництво Україна
Надійні і дуже міцніЄ
опт.
Скреп пасової призначений для скріплення частин вуликів при перевезеннях.
Для скріплення частин вулика перед транспортуванням необхідно обгорнути вулик стрічкою приблизно посередині і закріпити другий вигнутий кінець стрічки на трещотку і затягнути хрповим механізмом
Довжина стрічки 4 м
Маса 335 гр.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Питон |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 400 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Толщина | 2 мм |
| Вес | 0.33 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | скреп |
Информация для заказа
- Цена: 109 ₴







