
Цепи браслеты повышение проходимости
274 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 453021
- +380 (66) 373-47-28отдел сбыта
- +380 (66) 373-47-28отдел сбыта
Перед тем как сделать заказ, свяжитесь с нами по телефонам указанным на сайте для уточнения технических характеристик ,способа доставки и оплаты.
Ціна вказана за 1-ин браслет
Ланцюгу, браслети протиковзання на легкові автомобілі,позашляховики, мікроавтобуси
Сніг, лід, глина, бруд, трава, земля
. Посилений пружинний замок-затиск
посилений болт (6мм, клас стали 8,8 )
посилена стропу 28мм
ланцюг 5мм
Додатково можна замовыти:
захист ременя від порізу на сталеві диски
захист диска від подряпин

У комплект входить: Посилений пружинний замок-затиск
посилений болт (6мм, клас стали 8,8 )
посилена стропу 28мм ланцюг 5мм,
мішок-сумка для зберігання,
зачіп для протягування ременя через диск
Характеристики : Країна виробництва - Україна
Тип браслети, ланцюги
Призначення для легкових автомобілів, для позашляховик матеріал метал тип перешкода глина, бруд, земля, лід, пісок, підйом, сніг стан новий.
Замовити можна браслети в кейсі як подарунковий варіант
При замовленні ко-та з 4-х, 6-и браслетів,отримуєте сумку для зберігання, зачіп, рукавички, інструкцію.
Оптовим покупцям спец.пропозицiя
| Основные | |
|---|---|
| Вид устройства | Браслеты |
| Тип препятствий | Песок, Глина, Грязь, Снег, Лед, Земля, Преодоление подъемов |
| Производитель | Питон |
| Страна производитель | Украина |
| Материал устройства | Металл |
| Установка на застрявший автомобиль | Да |
| Вес одной цепи | 0.8 кг |
| В комплект входит | 1 браслет, 1 цепь |
| Состояние | Новое |
| Максимальный радиус колес для установки | 415 " |
| Минимальный радиус колес для установки | 10 " |
| Пользовательские характеристики | |
| синiй | синiй |
| чорний | чорний |
| Совместимость | универсальные |
| Ширина резины/высота профиля | универсальные |
| Применение для | легковые автомобили , внедорожники, микроавтобусы |
| Радиус колес для установки | универсальные |
| Серия | универсальные |
- Цена: 274 ₴




