
Стяжний ремінь 5м кільцевої Люкс
176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 285882
- +380 (66) 373-47-28відділ збуту
- +380 (66) 373-47-28відділ збуту
При заказе 20 шт. и больше доставку оплатим мы
Скреп ременной для ульев 1м,2м,3м,4м,5м и тд любой длинны
Производство Украина
Надёжные и очень крепкие
Есть опт.
Рабочая нагрузка - 400 кгс. (daN)
Предельная нагрузка - 800 кгс. (daN)
Длина - 5 м.
Ручка в гумі.
Стяжний ремінь призначений для скріплення частин вуликів при перевезеннях. Для скріплення частин вулика перед транспортуванням необхідно обернути вулик стрічкою приблизно посередині і закріпити другий вигнутий кінець стрічки на тріскачку і затягнути храповим механізмом
Довжина стрічки 1м,2м,3м,4м,5м і тд будь-якої довжини
Маса 335 гр. штука
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Пітон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Стяжний ремінь |
| Довжина | 5 м |
| Ширина | 25 мм |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 1 т |
| Коефіцієнт розтягування | 7 % |
| Матеріал троса | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | кільцевий |
| Тип | сил |
| Модель | універсальні |
| Основні | |
| Колір | Синій |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 0.33 кг |
- Ціна: 176 ₴

