
Стяжний ремінь 8 м кільцевий Люкс
214 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 285883
- +380 (66) 373-47-28відділ збуту
- +380 (66) 373-47-28відділ збуту
Скреп ремінний для ульїв 1 м, 2 м, 3 м, 4 м, 5 м і тд будь-якої довжини
Виробництво Україна
Надійні та дуже міцні
Є гурт.
Робоче навантаження — 400 кгс. (daN)
Граничне навантаження — 800 кгс. (daN)
Довжина — 8 м.
Ручка в гумі.
Скреп ремінний призначений для скріплення частин ульєв під час перевезення. Для скріплення частин уляку перед транспортуванням необхідно обернути улею стрічкою приблизно посередині та закріпити другий вигнутий кінець стрічки на тріскачку та затягнути храповим механізмом
Довжина стрічки 1 м, 2 м, 3 м, 4 м, 5 м і тд будь-якої довжини
Маса 335 г. штука
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Пітон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Стяжний ремінь |
| Довжина | 8 м |
| Ширина | 25 мм |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 1 т |
| Коефіцієнт розтягування | 7 % |
| Матеріал троса | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | кільцевий |
| Тип | сил |
| Модель | універсальні |
| Основні | |
| Колір | Синій |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 0.33 кг |
- Ціна: 214 ₴

