Топ продаж

Скріп ремінний 3м
83 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: рск3с
+380 (66) 373-47-28
відділ збуту- +380 (66) 373-47-28відділ збуту
- +380 (66) 373-47-28відділ збуту
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скріп ремінний для вуликів 3м
Виробництво Україна
Надійні та дуже міцні
Скріп ремінний призначений для скріплення частин вуликів при перевезеннях. Для скріплення частин вулика перед транспортуванням необхідно обернути вулик стрічкою приблизно посередині і закріпити другий вигнутий кінець стрічки на тріскачку і затягнути храповим
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип ременя | Стяжний ремінь |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 0.8 т |
| Матеріал троса | Поліестер |
| Виробник | Пітон |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 3 м |
| Ширина | 25 мм |
| Коефіцієнт розтягування | 7 % |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Колір | кольорові |
| Товщина | 2 мм |
| Вага | 0.33 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип кріплення | кільцевий |
| Тип | сил |
| Модель | універсальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 ₴




